Firma remontowa z Białej

Duża liczba firm świadczących kompleksowe usługi budowlane oraz mała stabilność rynku powodują, że wiele osób ma problem z wyborem odpowiedniego wykonawcy budowy domów czy wykończenia mieszkania. Świadomi tego zjawiska, pragniemy przedstawić Państwu naszą firmę budowlaną.

Przełomowym momentem na rynku fachowców budowlanych było niewątpliwie wejście naszego kraju do Unii Europejskiej. Pojawienie się na rynku spowodowało migrację pracowników, a na krajowym rynku pozostały wyłącznie sprawdzone firmy, które zapewniają kompleksowe usługi budowlane na wysokim poziomie, a także nowe działalności, które dopiera uczą się tego odpowiedzialnego zadania. My jesteśmy firmą budowlaną z pierwszego grona – mamy za sobą między innymi niejeden remont mieszkania i liczne prace wykończeniowe.

W naszej firmie budowlanej zarówno właściciel, jak i kadra kierownicza to budowlańcy nie tylko z wykształcenia, ale także, a raczej przede wszystkim, z czystego zamiłowania. To właśnie ten czynnik daje nam przewagę nad firmami szukającymi w branży wyłącznie ekonomicznego rachunku.

Świadczenie usług budowlanych to nasza pasja, więc finanse, chociaż pełnią ważną rolę, to nie są decydujące. Przede wszystkim ważna jest dla nas satysfakcja klientów. Podstawowym celem jest zadowolenie klienta, a nie ma dla nas lepszej formy uznania wykonywanych zleceń niż powtórne zgłaszanie się raz obsłużonych firm lub klientów indywidualnych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z prowadzoną przez nas działalnością, a także do sprawdzenia, jak prezentują się efekty wykonywanych remontów mieszkań czy na przykład prac wykończeniowych.

HISTORIA

Firma budowlana Raczyński i Syn pojawiła się w branży w 1996 roku. Nasza wieloletnia obecność na rynku zobowiązuje nas i jednocześnie jest gwarancją rzetelnego i terminowego wykonywania zleceń.

Z naszych usług skorzystało wiele firm takich jak: „Rentsch-Polska”, „Belatex”, Scholler”, Huta Szkła Gospodarczego Jarosty i KG OSW OHP Dobieszków, KIA Motors Pokorski, Indoor Karting Poznań, Shell Polska, Stacje Paliw Carrefour, ZRB Stryków, TOM-BUD Developer, Red Wood, Invest-Bud, Complex oraz wielu prywatnych Inwestorów.

Po 21 latach pracy nasza firma remontowa dorobiła się opinii – „Firma z tradycją i jakością”.

Doświadczenie połączone z bogatym warsztatem maszynowym oraz kadrą odpowiednio wykwalifikowanych osób pozwala na wykonywanie kompleksowych usług budowlanych oraz projektowych na wysokim poziomie. Profesjonalne podejście do wykonywanych zadań pozwala nam zyskiwać kolejnych kontrahentów, a my jesteśmy przekonani, że wykonane przez nas między innymi remonty mieszkań i wszelkie aranżacje wnętrz będą spełniały Państwa oczekiwania.

ZAANGAŻOWANIE I DOŚWIADCZENIE

„Nie zawsze dobry znaczy drogi”

Na przestrzeni tych kilku lat zdążyliśmy wypracować sobie wysoką pozycję na rynku usług budowlanych.

Warto podkreślić, że zawdzięczamy ją przede wszystkim ludziom, którzy pracują w firmie. To oni dzięki swojemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi stworzyli jej obecny wizerunek. W większości są to ludzie związaniu z nami od samego początku. Niejednokrotnie tu zdobywali pierwsze doświadczenia i dziś pracują z nami jako fachowcy.

TERMINOWOŚĆ I UMIARKOWANE CENY

„U nas drogi jest tylko Klient”

Naszym atutem jest fachowe i terminowe wykonanie prac oraz umiarkowane ceny, ustalone na drodze negocjacji po uprzednim zapoznaniu się przez nas z frontem robót. Firma jest płatnikiem podatku VAT.

CERTYFIKATY

Posiadamy certyfikaty nowoczesnych technik budowlanych